Aktivity v okolí

Hotel prevádzkuje vonkajšie multifunkčné ihrisko (nekryté), ktoré sa skladá z malého ihriska, kde sa dá zahrať volejbal, nohejbal a veľkého ihriska , kde si prídu na svoje tenisti a futbalisti.… Viac..

Hotel prevádzkuje vonkajšie multifunkčné ihrisko (nekryté), ktoré sa skladá z malého ihriska, kde sa dá zahrať volejbal, nohejbal a veľkého ihriska , kde si prídu na svoje tenisti a futbalisti. Možnosť turistiky  a cykloturistiky. V zime možnosť lyžovania v stredisku Selce Čahovo, v lete možnosť splavu Hrona Lodenica na Mlynčoku v neďalekej Slovenskej Ľupči.

V interiéri sa nachádza bowling s dvomi dráhami, biliard, stolný tenis a kalčeto. Pre detičky je pripravený detský kútik s hračkami hneď pri reštaurácii a v exteriéri detský kútik so šúchačkou, pieskoviskom, hojdačkami a trampolína. Za hotelom  nájdete stajňu s koníkmi, kde sa nachádzajú tri veľké koníky, nájdete tu aj sliepky, zajace, capka a prasiatka, jahniatka, mačky ,psíka Fuggiho.

Koníky je potrebné si zarezervovať vopred na telefóne číslo: 0905 338 775 (volať v čase od 8:00-10:00 hod. alebo 20:00-22:00 hod.)

Pre ubytovaných hostí/firmy vieme zorganizovať Kurzy prežitia v divokej prírodebližšie informácie na recepcii hotela alebo mailom.

Náš partner:

Akcie partnera: