• Hotel Fuggerov dvor je situovaný v horskom prostredí.

 • Náš hotel Fuggerov Dvor Vás očarí svojím štýlovým zariadením a príjemnou atmosférou.

 • Cez víkend máme pripravené pre vás rôzne špeciality od našich kuchárov, ktoré v menu á la carte nenájdete.

Vitajte

Horský hotel Fuggerov dvor

je rodinný hotel, so štýlovo zariadenou reštauráciou s tradičnou slovenskou kuchyňou a minifarmou so zvieratkami. Dá sa tu jazdiť na koníkoch, hrať futbal, tenis, volejbal na multifunkčnom ihrisku, chodiť na turistiku, cykloturistiku. Po príjemne strávenom dni v prírode je tu možnosť zrelaxovania sa a oddychu v modernom wellness centre, v bazéne, saunách či masážach.

Nechajte sa zlákať čarom Pohronia a odhaľte spolu so stránkou Hauzi sk čím tento región vyniká. Ubytovanie Selce disponuje vlastným lyžiarskym strediskom Čachovo, zatiaľčo ubytovanie Špania dolina vyniká pamiatkami pripomínajúcimi banícku minulosť obce. Vynechať by ste nemali ani centrum Pohronia s krásnym historickým centrom a Múzeom SNP, v ktorom vás privíta ubytovanie Banská Bystrica.

Láka Vás malebná príroda a uprednostňujete nadštandardné ubytovanie pri vleku? Náš hotel Fuggerov Dvor ponúkajúci ubytovanie Selce Vás očarí svojím štýlovým zariadením a príjemnou atmosférou. V blízkosti hotela na Vás čaká množstvo zaujímavých možností na trávenie voľných chvíľ, ktoré Vám priblíži aj výstižný článok na stránke ubytovanie Veľká Fatra.

Ubytovanie

Pobyty v našom hoteli

 • Potrebujete si oddýchnuť, pookriať na duši a zrelaxovať sa? Práve tento relaxačný pobyt je na to ako stvorený. Oddych v našom wellness centre, pri skvelej masáži, úžasnom jedle a v… Viac..

  Relaxačný pobyt

  Potrebujete si oddýchnuť, pookriať na duši a zrelaxovať sa? Práve tento relaxačný pobyt je na to ako stvorený. Oddych v našom wellness centre, pri skvelej masáži, úžasnom jedle a v…

  room details
 • Rodinný pobyt pre 2 osoby/2 noci

Hľadáte oddych, relax, šport, pohodu a čerstvý vzduch? Ste na správnej adrese, Víkendový pobyt u nás vám splní všetky očakávania, ideálny pre rodiny s deťmi.

Pobyt… Viac..

  Rodinný pobyt

  Rodinný pobyt pre 2 osoby/2 noci Hľadáte oddych, relax, šport, pohodu a čerstvý vzduch? Ste na správnej adrese, Víkendový pobyt u nás vám splní všetky očakávania, ideálny pre rodiny s deťmi. Pobyt…

  room details
 • Romantický pobyt pre 2 osoby/2noci

Nezabudnuteľné chvíle pre zamilovaných, krásne romantické prostredie, spomienky na najkrajšie chvíle.

Pobyt zahŕňa:

 ubytovanie pre 2 osoby/2 noci
 polpenziu pre 2 osoby (raňajky, večere – polievka, hl.… Viac..

  Romantický pobyt

  Romantický pobyt pre 2 osoby/2noci Nezabudnuteľné chvíle pre zamilovaných, krásne romantické prostredie, spomienky na najkrajšie chvíle. Pobyt zahŕňa: ubytovanie pre 2 osoby/2 noci polpenziu pre 2 osoby (raňajky, večere – polievka, hl.…

  room details

Vo všetkých našich izbách máme

 • TV
 • Wifi
 • WC
 • Kúpelňa s vaňou alebo sprchovacím kútom
 • Fén
 • Možnosť prístelky
Lokalita

Kde nás nájdete

Ak hľadáte prácu v hotelierstve, pozrite sa na portáli Jooble